همه

قانون ارتعاش در قانون جذب + 6 روش ارسال ارتعاش به کائنات

زمانی که از قانون ارتعاش صحبت میشه، خیلی از افراد گیج میشن و میگن : « آخرش ما چند تا قانون داری ؟ قانون جذب ( قانون جذب چیست ؟ )، قانون ارتعاش ، کدومش درسته؟ ». اگر شما هم جزو افرادی هستین که دنبال پیدا کردن راز موفقیت هستین و اینطور سوالی توی ذهنتون ایجاد شده، باید بدونید که قانون جذب یک قانون ثانویس و اصل مطلب قانون ارتعاشه.

رضا بهمنیان | کارشناس جذب و موفقیت فردی


اگر شما کمی تحقیق کنید این موضوع کاملا براتون جا میوفته. البته نیازی به تحقیق نیست چون توی این مطلب هر چیزی که لازم هست رو بهتون کاملا توضیح میدیم. وقتی میگیم قانون جذب کائنات ( کائنات چیست ؟ ) یک قانون ثانویس  یعنی اینکه برپایه ی قانون ارتعاشه. مثل این میمونه که بگیم ماشین به وسیله چرخ هاشه که حرکت میکنه. این درسته اما اصل داستان موتور اتومبیل هست  که چرخ ها رو به حرکت در میاره!

قانون ارتعاش در قانون جذب چیست؟

قانون ارتعاش در قانون جذب

قانون ارتعاش در قانون جذب در واقع برمیگرده به اثبات علمی قانون جذب که البته در موردش توی یک ویدیو به صورت کامل توضیح دادم. قضیه از این قراره که  همه چیزهایی که در این جهان وجود داره، طبق نظریه نسبت خاص انیشتین، از انرژی ساخته شده. وقتی صحبت از انرژی میشه نا خودآگاه بحث ارتعاش و مغناطیس هم به میون میاد.

با توجه به این موضوع میشه گفت همه چیزهایی که در این جهان هستن از ارتعاش ساخته شده. اختلاف ها باعث میشه که جنس، رنگ ، بو و در کل خواص فیزیکی و شیمیایی چیزهایی که در این دنبال هستن با هم فرق داشته باشن.

تا اینجا متوجه شدین که هر چیزی ارتعاش خاص خودش رو داره. وقتی میگیم هر چیز منظورمون افکار ، احساسات، اشیا ، انسان ها ، حیوانات، درختان و همه کائنات هست.

کاری که قانون جذب میکنه چیه؟ اینه که چیزهایی که هم ارتعاش هستن رو کنار هم دیگه قرار میده و به هم نزدیک میکنه. زمانی که ما به یک چیزی فکر میکنیم، ارتعاش خواسته ی اون چیز رو ارسال میکنیم و در نهایت بر اساس قانون جذب ، چیزهایی که هم ارتعاش با فکرمون هستن به سمت ما جذب میشن.

نکته مهم


خیلی از افراد با این فکر : « که خب میشینیم و به هر چیزی که میخوایم فکر میکنیم و در نهایت اونم جذب ما میشه » سعی میکنن زندگیشون رو تغییر بدن اما در نهایت موفق نمیشن. البته این کاملا واضحه چون داستان قانون جذب و ارتعاش اینطور نیست که کسی صرفا با فکر کردن چیزی رو جذب کنه. چیزی که مهم هست اینه که شما بتونید با خواستتون هم ارتعاش بشین. اینه که مهمه.

 با وجود قانون ارتعاش چرا خیلی از افراد خواستشون رو جذب نمیکنن؟

چرا خیلی از با وجود قانون ارتعاش نمیتونن به خواسته و آرزوهای خودشون برسن؟ دلیل این موضوع رو با یک مثال براتون توضیح میدم. در جهان ما توی خیلی از کارها ، « تکرار کردن » هست که باعث به وجود اومدن نتیجه میشه. البته تکرار کردن درست!

زمانی که یم نفر میخواد یک میخ رو داخل یک چوب یا دیوار بزنه، تا زمانی که چکش چندین بار روی میخ کوبیده نشه، میخ تا آخر داخل چوب فرو نمیره. این میشه تکرار کردن یک عمل که باعث نتیجه میشه.

اگر دقت کرده باشید گفتیم تکرار کردن درست یک کار! یعنی چی؟ اگر شما چکش رو دقیقا یک سانتی متر اینورتر بکوبید، یا با میخ برخورد نمیکنه ، یا اگر هم برخورد کنه ممکنه میخ کج داخل چوب فرو بره. در هر صورت نتیجه ای که ما میخوایم اتفاق نمیوفته.

قانون ارتعاش و جذب هم همینه. شما اگر کار درست رو تکرار نکنید و صرفا بشینید و هر از گاهی به چیزی که میخواید فکر کنید، نباید انتظار این رو داشته باشید که بتونید نتیجه ی دلخواهتون رو بگیرید. دوستانی که توی دوره جادوی جذب شرکت کردن ، دقیقا درک میکنن که من الان دارم چی میگم.

چطور ارتعاش قدرتمند و درست ارسال کنیم؟

قانون ارتعاش در قانون جذب

اگر میخواین ارتعاش قدرتمندی رو ارسال کنید کافیه به چیزی که در ادامه میگم خوب عمل کنید. شاید از نظر شما این موضوع خیلی ساده باشه. دلیلشم اینه که ما همیشه دنبال این هستیم که یک راز خیلی پیچیده وجود داشته باشه که باعث بشه اتفاقات خوب برای ما بیوفته.

مشکل زمانی هست که ما ساده ترین چیزهارو رعایت نمیکنیم. این همون قضیه « اثر پروانه ای » یا « اصل پروانه ای » هست. اثر پروانه ای میگه ممکنه با توجه به قوانین فیزیک و ارتعاشات بال زدن یک پروانه در یک جایی از کره زمین، باعث ایجاد یک طوفان در یک نقطه ی دیگه از کره زمین بشه.

ممکنه در مورد مفهوم اصل پروانه ای تعجب کرده باشین. اگر اینطوره میتونید از طریق یک سرچ کوچیک توی اینترنت و گوگل ، در مورد این مطلب بیشتر اطلاعات کسب کنید.

مفهوم اصل پروانه ای این رو میگه که خیلی وقت ها کارهای به ظاهر کوچیک و بی ارزش باعث ایجاد نتایج بزرگ میشن. این ویدیو رو ببینید.

تکرار کارهای کوچیک ، نتایج بزرگ رو رقم میزنه!


در ادامه میخوام به شما روش خیلی ساده و فوق العاده ای رو که اتفاقا یکی از  فاکتورهای عملکرد قانون ارتعاش هست رو بهتون یاد بدم.

راز ارسال ارتعاش ذهنی برای جذب خواسته ها

قانون ارتعاش در قانون جذب

  • اگر میخواین همیشه و هر لحظه ارتعاشی بفرستید که خواسته های شما رو به سمت شما بکشونه
  • اگر دوست دارین تا ارتعاش ذهنی شما روی خواسته و هدفی که تنظیم کردین، قفل بشه
  • اگر میخواین تبدیل به ماشین ارسال ارتعاش مثبت و درست بشین
  • اگر میخواین هر لحظه بدون اینکه اصلا حتی به چیزی فکر کنید، ناخودآگاه کاری کنید که خواسته های شما به سمتتون جذب بشن

فقط و فقط و فقط یک کار کنید. تضمین میکنم که اگر این کار رو انجام بدین نتیجه میگیرین. اون کار چیه؟

هر لحظه و هر جا که هستین، احساستون رو نسبت به کاری که دوست دارین عالی نگه دارین. یعنی از یک طرف کاری رو انجام بدین که بهش علاقه دارین و دوستش دارین و از طرفی زمانی که چیزی رو دوست دارین همیشه نسبت بهش احساستون خوب باشه.

رضا بهمنیان | کارشناس جذب و موفقیت فردی


بزارین یک مثال براتون بزنم

کاری که با تنظیم احساس خوب انجام میشه این هست که شما با خواستتون همسو و هم ارتعاش میشی. چطوری؟ شما زمانی که هدفت رو این میزاری که ثروتمند بشی، باید ارتعاش درخواست پول و ثروت رو خیلی زیاد و قدرتمند بفرستی.

اگر بیای توی یک جمعی بشینی و از بدی پول بگی، یعنی داری ارتعاش منفی میفرستی. اگر احساست به پول خوب نباشه، یعنی ارتعاش منفی میفرستی. اگر توی ذهنت اینه که هر کسی که پولدار و ثروتمنده، آدم خوبی نیست، دزده، قاچاقچیه، پول حروم خورده ، ارتعاش منفی میفرستی.

در کل اگر احساست نسبت به پول خوب نباشه بدترین افکار و ارتعاش رو میفرستی و نباید انتظار داشته باشی از چیزی که ارتعاش منفیشو میفرستی، جذب کنی.

صحبت ها، افکار، شنیدن ها و در کل توجه های ما ، ارتعاش های ذهنی مارو میسازن. ارتعاش هم احساس ما رو میسازه. اگر میخوای ایده های مختلف پولسازی، موقعیت های عالی سرمایه گذاری، پیشنهاد همکاری یا استخدام شدن سر یه کار خوب و در کل هر چیزی که به واسطه ی اون پول زیادی رو بدست میاری، نصیبت بشه، باید یاد احساساتت رو کنترل کنی.

تا حالا به این فکر کردی؟


تا حالا به این فکر کردی که رابطه ی احساس و اتفاقات دقیقا یک رابطه ی دو طرفس؟ آدم های موفق همیشه خوشحال هستن. چرا؟ چون موفق هستن. حالا سوال اینجاست که اینها اول موفق بودن بعد به خاطر موفقیتشون احساسشون خوب شد، یا اینکه اول احساسشون خوب بود و بعد در نتیجه ی اون احساس خوب موفقیتی که میخواستن رو جذب کردن ؟

جواب اینه. اول احساس خوب بوده که موفقیت بعدش اومده. در واقع اینطوری کار میکنه که شما احساستون رو برای رسیدن به یک هدف خوب میکنید. هدف رو به دست میارید. رسیدن به هدف و موفقیت باعث میشه شما دوباره احساستون چند برابر بهتر بشه. این مثل یک چرخه همینطوری ادامه پیدا میکنه.

قانون ارتعاش و سیکل موفقیت

این مقاله از جمله مقالات آپدیت شونده است و دائما به روز رسانی میشود.

رضا بهمنیان | مدیر مجموعه فکرتو

فکرِ تو، زندگی تو رو میسازه! این شعار نیست، واقعیته. من رضا بهمنیان به همراه تیم قدرتمند فکر تو هستیم تا شما رو با یکی از قدرتمندترین قوانین جهان، یعنی قانون جذب آشنا کنیم . بعد از چندین سال تحقیق و بررسی درمورد این قانون ، تصمیم گرفتیم تا همونطور که خود ما از این قانون استفاده کرده و همچنان میکنیم، به شما هم به صورت کامل آموزش بدیم و همه ی اطلاعات و تمرینات رو در اختیارتون قرار بدیم تا بتونید بهترین نتایج رو مثل سایر اعضای خانواده ی فکر تو بدست بیارید.

نوشته های مشابه

یک پاسخ بنویسید

avatar
  مشترک شدن  
اطلاع رسانی کن
دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن