قانون جذب عشق و روابطهمه

علت خیانت چیست؟ بررسی دلایل و عوامل خیانت و راه های جلوگیری از آن

یکی از مشکلاتی که همیشه وجود داشته و خیلی از زندگی های مشترک رو که البته با عشق آتشین شروع شدن رو به کام جدایی و ایجاد مشکلات زناشویی کشونده، خیانت هستش. توی این مطلب میخوایم با هم علت خیانت کردن زوجین رو بررسی کنیم و بعد بریم سراغ یک راه حل برای جلوگیری کردن از این مشکل.

رضا بهمنیان | کارشناس جذب و مدیر مجموعه فکرتو


همونطور که میدونید من بارها این موضوع رو که ما خودمون مسئول همه اتفاقات توی زندگیمون هستیم رو توی فایل های صوتی آموزشی که در کانال تلگرام فکر تو منتشر شدن توضیح دادم. ممکنه تعجب کنید و بگین طرف مقابل داره خیانت میکنه به من، چرا من مسئولم؟ این موضوع به همون داستان قانون جذب برمیگرده که در ادامه بعد از اینکه دلایل رو مطرح کردم راجع به این موضوع توضیحات لازم رو میدم.

دلایل خیانت زوجین و شناخت انواع مختلف خیانت زوجین

دلایل خیانت کردن

قبل از اینکه بخوایم راجع به دلایل خیانت صحبت کنیم باید این رو مشخص کنیم که منظور ما از به کار بردن واژه خیانت دقیقا چه مدل خیانتی هست؟ خیانت انواع مختلفی داره که در ادامه اونها رو با هم بررسی میکنیم.

1. خیانت رفتاری

خیانت رفتاری در واقع به نوعی از خیانت گفته میشه که یکی از طرفین رابطه، به صورت رفتاری و با ارتباط گرفتن با یک شخص سومی، به همسر خودش خیانت میکنه. بخش عمده ی این مدل از خیانت مربوط میشه به خیانت های جنسی که متاسفانه توی جامعه ما هم این مدل از خیانت وجود داره.

2. خیانت ذهنی

خیانت ذهنی

مدل دوم از خیانت، خیانت ذهنی هستش. افرادی که توی تخیلاتشون مدام دارن به یک شخص دیگه ای فکر میکنن اینها دچار خیانت ذهنی میشن. نکته ای که در مورد این مدل خیانت وجود داره این هست که ذهن افراد معمولا هیچ حد و مرزی نداره و میتونن شخصی رو که توی ذهنشون میسازن، یک شخص کاملا ایده آل باشه.

این چه مشکلی رو به وجود میاره؟ شخصی که این کار رو میکنه دائما همسرش رو با شخص ایده آل و فوق العاده ای که توی ذهنش میسازه مقایسه میکنه. اینجاست که عیب و نقص ها و ایراد های همسر واقعی اون شخص بیشتر به چشمش میان و از طرف دیگه خوبی ها و نکات مثبت محو میشن.  همچین افرادی معمولا بعد از مدتی توی زندگی زناشوییشون دچار مشکل میشن و رابطه ی بینشون سرد و بی روح میشه.

3. خیانت کلامی

توی این مدل از خیانت زوجین به هم، خانم یا آقا به صورت اینترنتی یا از طریق تلفن و روش های ارتباط از راه دور، با شخص سومی ارتباط میگیرن. این ارتباط بعد از یک مدت خیلی گرم و صمیمانه میشه. توی بعضی از موارد خیانت افراد به همین مرحله ختم نمیشه و تا سر حد ارتباط جنسی کلامی و حتی ویدئویی هم پیش روی میکنن. چیزی که مهم هست اینه که این مورد هم در نهایت خیانت به شمار میاد.

علت خیانت را بشناسید تا بتوانید از آنها جلوگیری کنید

علت خیانت زوجین

تا اینجا در مورد 3 مورد اصلی خیانت صحبت کردیم. در ادامه میخوایم علت خیانت و یا شاید بهتر باشه بگیم دلایل خیانت رو به صورت آیتمی و جدا گانه بررسی کنیم. در نهایت هم طبق صحبتی که در ابتدای این مطلب کردیم میخوام علت خیانت رو از نظر قانون جذب به شما توضیح بدم. دقیقا توی این قسمت هست که متوجه میشید که افراد خودشون مسائل مختلف خوب و یا بد رو به سمت خودشون جذب میکنن.

1. اعتماد به نفس پایین، علت خیانت زوجین

یکی از دلایل خیانت زوجین، اعتماد به نفس پایین هستش. چطور؟ خیانت باعث میشه اینجور افراد احساس کنن قوی هستن و دیگران بهشون احتیاج دارن. بنابراین میشه گفت خیانت کردن برای این مدل افراد یک جور سیستم تدافعی به حساب میاد که ازش برای جبران کمبود اعتماد به نفس استفاده میکنن.

بعضی وقت ها افراد توی یک رابطه به جایی میرسن که نمیتونن به طرف مقابل خودشون اعتماد به نفس بدن. از طرفی ترس از تنها شدن هم اجازه نمیده بخوان رابطه رو به پایان برسونن. بنابراین سعی میکنن برای جبران این کمبود اعتماد به نفس دست به خیانت بزنن و این خودش یک علت خیانت زوجین هستش.

چطور از این مشکل جلوگیری کنم؟

من همیشه این موضوع رو در نظر میگیرم که همیشه هر دو طرف رابطه باید اعتماد به نفس خوبی داشته باشن تا رابطه شکل سالمی به خودش بگیره.رابطه ی اعتماد به نفس و قانون جذب یک رابطه ی کاملا مستقیم هست. اکثر افرادی که توی زندگیشون مشکلاتی مثل خیانت و خیلی از مشکلات دیگه رو تجربه میکنن، کمبود اعتماد به نفس دارن.

بنابراین برای جلوگیری از این مشکل باید هم اطرافیان و هم خود شخص به خودش کمک کنه. ما پیام های زیادی رو داشتیم از افرادی که به خاطر مشکل خیانت توی دوره ی جادوی جذب شرکت کردن. افرادی که از خیانت میترسیدن و به همین خاطر فایل های صوتی رو با همسرشون گوش کردن و علاوه بر این مشکل، دلیل خیلی از مشکلات دیگه ای که بین خودشون و همسرشون وجود داره رو فهمیدن و حلش کردن.

رضا بهمنیان | کارشناس جذب و مدیر مجموعه فکرتو


رابطه اعتماد به نفس و قانون جذب

کسی که اعتماد به نفس پایینی داره، توی کارها و تصمیماتش عملکرد خوبی نداره. ( اصطلاحاً خودش رو آدم دست و پا چلفتی میدونه. اینطور آدمی قبل از اینکه بخواد کاری کنه خودش رو در حالی تصور میکنه که اون کار رو خراب کرده. پس به خودش اعتماد نمیکنه.

توی همچین شرایطی ذهن دائم داره ارتعاشات و سیگنال های منفی رو به سمت کائنات میفرسته و شخص بدون اینکه خودش بدونه داره سیگنال دریافت اعتماد به نفس کمتر رو درخواست میده. در نهایت از همون چیزی که میخواد بهش داده میشه. پشت بند این اعتماد به نفس پایین خیلی از مشکلات دیگه هم به وجود میاد که یکی از اونها خیانت هست.

2. ناراضی بودن از رابطه جنسی، یک علت خیانت

علت و دلیل خیانت جنسی

زمانی که یک رابطه برای مدت زمانی زیادی ادامه پیدا میکنه و اصطلاحا از نظر زمانی یک رابطه ی پایدار هست، علاقه به رابطه جنسی کم میشه. دسته ای از افراد هم هستن که توی این فاصله رابطه ی احساسیشون هم با همسرشون کم میشه. علاوه بر اینها دسته ی دیگه ای رو هم در نظر بگیرین که اصلا از رابطه ی جنسی خودشون راضی نیستن و توقعاتشون برآورده نشده پس به خودشون اجازه خیانت کردن رو میدن و اینطوری هست که ناراضی بودن جنسی میشه یک علت خیانت زوجین !

افراد به جای اینکه بیان مشکل خودشون رو توی خونه ی خودشون حل کنن برای پیدا کردن راه حل به بیرون از خونه رجوع میکنن. وقتی یک رابطه از نظر تنش ، دارای تنش و مشاجره زیاد باشه و از طرفی وضعیت رابطه ی جنسی هم در زوجین وضعیت خوبی نداشته باشه، احتمال اینکه خیانت اتفاق بیوفته بیشتر میشه.

چطور از این مشکل جلوگیری کنم؟

راه حل بیرون از خونه ی شما نیست. راه حل دقیقاً خود شما هستید. شما و همسرتون! باید با هم صحبت کنید. خیلی آروم و زمانی که مطمئن باشید شرایط از نظر آرامش توی خونه برقرار هست. ( مثلا زمانی که سر یک موضوع در حال بحث کردن هستید، وقت مناسبی برای صحبت کردن نیست ). شما و همسرتون در کنار هم قرار گرفتین که یک زندگی رو بسازید و حل کردن مشکلات هم بخشی از ساختن هر موضوعی هست.

وقتی ‌دنبال راه حل هایی میگردین که از نظر عاطفی و جنسی به همسرتون نزدیک‌تر بشین، احتمال هر مدل خیانتی رو از بین میبرید. وقتی هر دو نفر حسشون به رابطه خوبه و میدونن که دارین برای کی چیز تلاش میکنن، رابطه‌ی عاطفی و جنسیشون به روزهای گرم و پرحرارت قبل برمیگرده. یادتون باشه شما چیزی که میخواید رو با توجه و احساستون جذب میکنید. این موضوع رو کامل توی دوره جادوی جذب توضیح دادم. پس اگر میخواین احتمال خیانت رو از بین ببرین باید برعکسِ این موضوع رو جذب کنید.

رضا بهمنیان | کارشناس جذب و مدیر مجموعه فکرتو


فقر رو کسی میتونه از بین ببره که به دنبال ثروت باشه نه به دنبال نبودن فقر! شاید این جمله کمی براتون عجیب باشه اما اگر خوب دقت کنید میبینید آدمی که به دنبال ثروت هست نا خودآگاه به دنبال چیزیه که فقرش رو از بین میبره و توجهش رو داره خرج این موضوع میکنه اما کسی که به دنبال نبودن فقر هست داره مدام به خود موضوع فقر تمرکز و توجه نشون میده که این باعث میشه در نهایت درخواست فقر رو به جهان هستی و کائنات بده!


نظر خانواده فکرِتو در مورد دوره ی جادوی جذب

خانم صادقی

از اهواز


بنده صادقی هستم از اهواز. 32 سالمه و خانه دار هستم. چند ماه پیش من به خاطر مشکلاتی که با همسرم داشتیم خیلی به هم ریخته بودم و تماس گرفتم که با یکی از دوستان صمیمی خودم راجع به این موضوع صحبت کنم. شاید این کار اشتباه هست اما اون لحظه هیچی جز این نمیتونست منو آروم کنه. خلاصه تماس گرفتم و کلی صحبت کردیم و باب آشنایی من با جناب بهمنیان و دوره جادوی جذب توسط همین دوستم بود.

از قبل در جریان مشکلاتم کم و بیش بود و یکی دو بار هم پیشنهاد داده بود اما من گفتم الان فرصتشو ندارم. اون روز با اصرار ایشون نشستم و یک سری از فایل های صوتی کانال تلگرام رو گوش دادم. از صحبت هایی که میشد خوشم میومد و احساس خوبی داشتم نسبت بهشون. تصمیم گرفتم وارد دوره جادوی جذب بشم. توی ماه دوم دوره با اینکه هنوز چند ماه از دوره مونده بود، رابطه ی من و همسرم که کاملا حاد شده بود میتونم بگم 60تا 70 درصد خوب شد.

خودم هم باورم نمیشد که داره این اتفاقا میوفته. همه ما با عشق زندگیمون رو شروع میکنیم اما به خاطر ارتعاشاتی که میفرستیم رابطه رو خراب میکنیم. من خودم اتفاقات بد و احساس بد رو برای خودم جذب میکردم و طبیعی بود که اون مشکلات هم به وجود بیان. وقتی طبق دوره و حرفای آقای بهمنیان جلو رفتم و ارتعاشات ذهنی درست فرستادم همه چیز تغییر کرد.

آقای مرید زاده

از تهران


سلام به مجموعه خوب فکرتو و علی الخصوص جناب بهمنیان عزیز. امیدوارم همیشه سرزنده و سلامت باشید. من مهران مرید زاده هستم و پارسال یعنی آذر ماه 98 وارد دوره جادوی جذب شدم. طریقه ی آشناییم هم از طریق کانال فکرتو بودش. اوایل صحبت های جناب بهمنیان رو گوش میدادم و خیلی به دلم مینشت و وقتی هم بهشون فکر میکردم کاملا منطقی بودن.

کم کم شروع کردم به مطالعه مطالب سایت و خب جواب خیلی از سوالاتم و مشکلاتم رو میگرفتم. من از نظر مالی خیلی تلاش کردم توی کارم ولی هیچوقت اونطوری که دوست داشتم نشد. توی روابطم با همسرم و دوستان و اطرافیان نمیشه گفت بد بودم اما خب بازهم میگم اون حد اعلایی که یک انسان باید باشه رو نداشتم و همه اینا باعث میشد همیشه درگیر باشم ، حالم خوب نباشه و احساس کلافگی کنم.

الان به عنوان کسی که چند ماه از دوره جادوی جذب رو پشت سر گذاشته و تجربه داره،  میتونم به جرات بگم حداقل 3 تا 4 برابر هم توی روابطم و هم از نظر مالی من رشد داشتم و پله پله با کمک جناب بهمنیان و تیم فکرتو جلو اومدم. فقط اینو بگم که درآمدم از 3تومن به 12 تا 15 ت رسیده و خدارو شکر میکنم. الان نمیدونم چطور باید تشکر کنم که بتونم جواب این همه محبت های شما رو بدم. خیلی ازتون ممنونم و از خدا میخوام همونطور که امثال من کمک میکنید خودتونم 1000 برابر چیزهای بهتری جذب کنید.

3. عادی و معمولی بودن خیانت برای افراد ، یک علت خیانت کردن

موضوع دیگه ای که خیلی توی دنیا مورد بحث و تحقیق قرار گرفته این هست که بعضی از افراد ذاتا خیانت توی وجودشون هست. با توجه به تحقیقاتی که انجام شده، محققان متوجه سدن افرادی که پدر یا مادر خیانت کار داشتن، ممکنه خودشون هم به همسرشون خیانت کنن. این مورد هم یک علت خیانت زوجین به حساب میاد.

در آپریل ۲۰۱۵، یک تحقیق در مجله‌ی مشکلات خانوادگی در همین مورد منتشر شد.  نتیجه ی این تحقیق نشون داد افرادی که پدر و مادر خیانت‌کار داشتن، نسبت به افرادی که والدین اون ها توی زندگی به هم وفادار بودن، دو برابر بیشتر احتمال خیانت به همسرشون رو دارن. این مشکل از کجا میاد؟ وقتی پدر یا مادر این مشکل رو داشتن، متاسفانه این فکر که خیانت اشکالی نداره رو به فرزند خودشون ، با رفتارشون و حتی به صورت ناخواسته، بدون این که خودشون متوجه بشن القا میکنن.

چطور از این مشکل جلوگیری کنم؟

ما انسان ها بیشتر رفتار هایی که از خودمون نشون میدیم برحسب عادت هست. خیانت کردن هم میتونه تبدیل به یک رفتار بشه و بعد از عادی شدن تبدیل به یک عادت میشه. حالا سوال اینجاست که چطور باید از این مشکل جلوگیری کنیم؟ برای رها شدن از سیستم فکری خیانت محور باید یک مدل جدید فکری رو ایجاد کنید. باز هم اینجا برمیگردم به موضوع قانون جذب. هر موضوعی مثل یک سکه دو رو داره که یک رو خوب و یک رو بد هست.

زمانی که موضوع خیانت پیش میاد افرادی هستن که از این موضوع با این که از بیس و پایه غلط و نادرست هست، لذت میبرن و حس خوبی دارن. این باعث میشه از چیزی که میخوان جذب کنن و هر روز بیشتر توی باتلاق خیانت فرو برن. از طرفی افرادی هستن که این موضوع رو نمیخوان و دوستش ندارن. این مدل افراد معمولا بیشتر به این فکر میکنن که خب بدی های خیانت چیه؟ پس دارن بدون این که متوجه بشن به خیانت توجه نشون میدن و کافیه یک لحظه نسبت به این موضوع ناخواسته حس خوبی پیدا کنن.

اگر کسی میخواد عادت خیانت رو از سرش بندازه، نباید به خیانت نکردن توجه کنه. چیزی که شما میخواید جذبش کنید باید لذت عشق، صداقت، وفاداری، ازدواج باشه. اگر این رو برای خودتون جذب کردین مطمئن باشید همه اینها وارد زندگیتون میشن. شما با این کار نور رو وارد یک فضای تاریک میکنید پس واضحه که دیگه با ورود نور، چیزی به اسم خیانت اصلا وجود نخواهد داشت.

4. دلایل خیانت و تنوع طلبی افراطی

دلایل خیانت زوجین و تنوع طلبی

تنوع طلبی افراطی هم یک علت خیانت زوجین هست. خیلی از کارشناس ها توی جهان معتقد هستن که بیشتر خیانت ها خیلی اتفاقی و یک دفعه انجام میشه. افرادی هستن که دوست دارن بیشتر وقت و روابطشون با کسایی باشه که از نظر چهره، ظاهر خوبی دارن. تنوع طلبی توی این افراد معمولا دیده میشه.

علاوه بر مورد قبل، افرادی هم هستن که وقتی وارد دوره ی میان سالی میشن و با بحران میانسالی رو به رو میشن، کم کم به این فکر میوفتن که خب من دارم پیر میشم، پس اشکالی نداره برای اینکه احساس جوونی کنم به همسرم خیانت میکنم! شاید جالب باشه براتون ولی این مورد معمولا همزمان با مورد شماره ی 3 اتفاق میوفته. یعنی زمانی که موضوع خیانت کردن کاملا برای فرد عادی باشه و پیش خودش بگه خب اشکالی نداره.

چطور از این مشکل جلوگیری کنم؟

شیطان دشمن قسم خورده ی انسان هست. تنها ابزاری که شیطان برای منحرف کردن انسان داره نجوا های شیطانی و حس های منفی هستن. خود شیطان به تنهایی نمیتونه ما آدم ها رو وادار به کاری کنه اما میتونه با دستکاری کردن افکارمون، کاری کنه که ارتعاشات ذهنی ما تغییر کنه و ما چیزی رو جذب کنیم که کاملا منفی و بد هست.

افرادی که بیشتر در معرض افکار خیانت کارانه قرار میگیرن باید خودآگاهی خودشون رو بالا ببرن. میگن اگر میخوای خدا رو بشناسی خودتو بهتر بشناس. چرا ؟ چون ذات انسان از روح خداست و روح خدا جز خوبی نیست. هر چقدر که خودتون رو بهتر بشناسین، بهتر میتونید چیزهایی رو جذب کنید که به نفع شما هستن. یادتون باشه پیشگیری خیلی بهتر از درمان هست.

رضایت قلبی و لذت وفاداری به همسر خیلی بهتر از لذت موقتی خیانت هست.

5. انتقام گرفتن، یک علت خیانت

انتقام گرفتن یکی از دلایل خیانت زوجین هست. بارها دیده شده که افراد برای اینکه خیانت طرف مقابلشون رو تلافی کنن، خودشون هم دست به خیانت میزنن. درواقع این افراد فکر میکنن حق خیانت کردن رو دارن، چرا؟ چون طرف مقابل بهشون وفادار نبوده پس اونها هم به خاطر خیانت به اون کمتر احساس گناه میکنن. اما اینطور نیست.

مهم نیست علت خیانت شما چی باشه. مهم نیست که یک نفر خودش دوست داره خیانت کنه یا اینکه به خاطر انتقام این کار رو میکنه. مطالعات نشون داده که احساس گناه و شرمندگی توی افرادی که از روی انتقام خیانت میکنن، به اندازه ی همسر خیانت کار و بی وفاشون هست. پس این رو بدویند که این راه حل مناسب و درستی نیست.

تصور کنید یک نفر به شما بد ترین فحش ها رو میده. شما هم خیلی ناراحت میشید و برمیگردین از همون جنس بد و بیراه ها به اون طرف میگین. شما چه فرقی با اون کردین. خیلی از اوقات مهم نیست دلیل ما چیه. چیزی که مهمه نتیجه اون کار و حرف هست.

چطور از این مشکل جلوگیری کنم؟

بعضی از افراد هستن که در مقابل خیانت، خیلی سریع تو لحظات اول واکنش نشون میدن. یا میخوان تلافی کنن و یا میخوان از طرف مقابل جدا بشن. مسائله ای که خیلی وقت ها افراد بهش فکر نمیکنن اینه که طلاق عاطفی خیلی زودتر اتفاق افتاده. خیلی از مشکلات از قبل بوده که در نهایت رابطه رو به اینجا کشونده.

شاید توی یک سری از موارد جدا شدن خیلی بهتر از ادامه دادن باشه اما چیزی که واضح هست تلافی به هیچ وجه درست و منطقی نیست. اگر شما توی زندگیتون خیانت رو جذب کردین و براتون اتفاق افتاده ممکنه بگین خب کیه که دوست داشته باشه بهش خیانت بشه؟

یک مثال ساده

مثالی که میزنم رو توی دوره جادوی جذب خیلی کامل توضیح دادم. شما سر سفره نشسین و نمیخواین بر فرض مثال نوشابه بخورید. اگر بیاین و دائم در مورد نوشابه حرف بزنید بقیه چی فکر میکنن؟ تصور میکنن که شما میل دارین بخورید پس از شما میپرسن : فلانی نوشابه برات بریزم؟

شما هم میگی نه من فقط دارم در موردش حرف میزنم ( در واقع دارین بهش توجه نشون میدین ). همین کار رو اگر ادامه بدین بعد از چند دقیقه ممکنه این جمله رو بشنوین : « اگر نمیخوای چرا انقدر داری از بدیش میگی. وقتی نمیخوای راجع بهش حرف هم نزن. شاید یکی دیگه بخواد بخوره. »

شما خیانت رو نمیخواین ولی دائم دارین بهش توجه نشون میدین. وقتی دارین توجه نشون میدین یعنی اونو میخواین و دوست دارین وارد زندگیتون بشه. سیستم قانون جذب و نظم کائنات بر اساس توجه شما و احساس شما کار میکنه. اینو کامل توی دوره هم توضیح دادم. به همین خاطر بود که اول این مطلب گفتم مسئولیت تمام اتفاقایی که توی زندگی شما میوفته گردن خود شماست.

مسئولیت با شماست

علت خیانت و مسئولیت پذیری

شما با ارتعاشات ذهنیتون و افکارتون کاری کردین که در نهایت چیزی رو که نمیخواینش رو ناخواسته جذب کنید. هیچ کس تصادف کردن رو نمیخواد. اما چرا یک عده تصادف میکنن؟ چرا توی موقعیتی قرار میگیرن از نظر زمانی و مکانی که تصادف اتفاق بیوفته. خودشون جذب میکنن.

چرا یکی دیگه همون لحظه جای اون ها نیست؟ چرا خیانت توی زندگی خیلی های دیگه نیست؟ چرا افرادی هستن که بهترین روابط رو دارن؟ به خاطر اینه که این دنیا مثل یک فروشگاه هست. هم اسید توشه هم گل و عطر. بستگی داره شما کدوم رو برمیداری!

جهان پر از فراوانیه. وقتی میگیم فراوانی یعنی همه چی. دیگه خوب و بد اینجا معنی پیدا نمیکنه. چرا ؟ اگر سیاهی نباشه ، سفیدی معنی پیدا نمیکنه. شاید یکی دوست داشته باشه از بین این همه نعمت سیاهی ها رو انتخاب کنه. تا حالا افرادی رو ندیدین که عاشق دعوا کردن باشن؟ افرادی رو ندیدین که عاشق دزدی باشن؟ عاشق مواد مخدر باشن؟

خدا به ما قدرت اختیار داده که زندگیمون رو همونطور که میخوایم بسازیم و چیزهایی رو جذب کنیم که میخوایم. به ما قدرت انتخاب داده که دقیقا چیزهایی رو که میخوایم رو انتخاب کنیم. دیگه بقیش با ماست. اگر کسی براش خیانت اتفاق افتاده به این خاطره که خودش جذبش کرده. همیشه هم این نیست که کسی به خیانت فکر کنه و خیانت براش اتفاق بیوفته.

بعضی از مشکلات هم جنس هستن. یه وقتی یک نفر مشکلات زناشویی رو جذب میکنه. دعوا و مشاجره رو جذب میکنه. نبودن عشق رو جذب میکنه  و در نهایت اتفاقی که میوفته خیانت هست. پس مسئولیت زندگی خودمون رو قبول کنیم و با یادگرفتن قانون جذب و کائنات، روابط و زندگی رو بسازیم که بهترین باشه.

رضا بهمنیان | مدیر مجموعه فکرتو

فکرِ تو، زندگی تو رو میسازه! این شعار نیست، واقعیته. من رضا بهمنیان به همراه تیم قدرتمند فکر تو هستیم تا شما رو با یکی از قدرتمندترین قوانین جهان، یعنی قانون جذب آشنا کنیم . بعد از چندین سال تحقیق و بررسی درمورد این قانون ، تصمیم گرفتیم تا همونطور که خود ما از این قانون استفاده کرده و همچنان میکنیم، به شما هم به صورت کامل آموزش بدیم و همه ی اطلاعات و تمرینات رو در اختیارتون قرار بدیم تا بتونید بهترین نتایج رو مثل سایر اعضای خانواده ی فکر تو بدست بیارید.

نوشته های مشابه

یک پاسخ بنویسید

avatar
  مشترک شدن  
اطلاع رسانی کن
دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن