قانون جذب عشق و روابطهمه

جذب دختر و زن مورد علاقه با عالی ترین تکنیک های روانشناسی

بخش مهمی از از زندگی هر انسانی مربوط به احساسات و عواطف هستش. احساساتی که اگر درست کنترل بشن، قدرت این رو دارن که زندگی شما رو متحول کنن. توی این مطلب، مثل سایر مطالب این بخش از سایت، قصد دارم تا در مورد روابط صحبت کنم با این تفاوت که مخاطب این مقاله آقایون هستن. آقایونی که نسبت به یک شخص احساس علاقه رو درک کردن و دنبال جذب دختر خانم یا زن ( یا جذب فرد خاص و نیمه گمشده ) مورد نظرشون هستن. در ادامه شما رو با قانون جذب  ( قانون جذب چیست ؟ ) روابط و البته 15 تکنیک روانشناسی دیگه آشنا میکنم که بهتون کمک میکنن به خواستتون برسید.


مدیر مجموعه فکرتو

بعد از مطالعه این مطلب چه چیزی عاید شما میشه؟

ممکنه این سوال ذهنتون رو درگیر کرده باشه که بعد از خوندن این مطلب به چه چیزی میرسید؟ اصلا هدف از نوشتن این مطلب چیه؟ در جواب به این سوالات باید بگم که داشتن یک رابطه خوب با شخصی که بهش علاقه دارین حق شماست. اما نکته ای که وجود داره اینه که بین آقایون تفاوت هایی وجود داره.

این تفاوت ها باعث میشه که یک سری ها بتونن فرد مورد علاقه ی خودشون رو به راحتی مجذوب خودشون کنن و یک سری های دیگه نه! شاید بخشی از این هنر ذاتی باشه اما اینطور نیست که اگر شما توی این مورد ضعیف هستین دیگه کاری از دستتون بر نیاد. خوشبختانه این موضوع کاملا اکتسابیه و شما میتونید با توجه به نکاتی که بهتون یاد داده میشه، شخصی رو وارد زندگیتون کنید که هم شما به اون و هم طرف مقابل به شما علاقه داره. یادتون باشه هدف ما این نیست که به زور کسی رو که دوستش داریم وارد زندگیمون کنیم.

هدف ما اینه که از بین تمام افرادی که توی دنیا میتونن از نظر ما عالی و همه چیز تموم باشن، کسی رو به سمت خودمون جذب کنیم که ما هم برای اون یک فرد کاملا جذاب و بی نظیر به نظر برسیم. اگر اینطور نباشه و ما بخوایم کسی رو که به ما علاقه ای نداره رو به زور به خودمون علاقه مند کنیم، احتمالا روش جدیدی از برده داری رو داریم اجرا میکنیم که البته نتیجش کاملا مشخصه و خود شما هم بهتر از هر کس دیگه ای این رو میدونید.


چه رفتارهایی باعث جذب خانم ها میشه؟

جذب دختر

جذب دختر مورد علاقتون به صورت مستقیم با رفتارهای شما ارتباط داره. حتی اینطور میتونم بهتون بگم که طرز فکر و باور های شما هم توی این مورد دخیل هستن. توی مجموعه مقالات قبلی خیلی مفصل در مورد اینکه اصلا قانون جذب چیه و چطور عمل میکنه توضیحات کاملی رو بهتون دادم. ( اگر مطالعه نکردین و تازه با وبسایت فکر تو آشنا شدین حتما بقیه مطالب بخش روابط رو هم بخونید ).

اگر بخوام یک خلاصه از بحث قانون جذب و ارتباطش با موضوع روابط بگم، میشه اینطوری بیانش کرد که شما با توجه به چیزهایی که فکر میکنید و بهشون باور دارین و البته توجه نشون میدین، در نهایت توی زندگیتون ( چه توی روابط، چه از نظر مالی ، چه از نظر تحصیلی و … ) اتفاقاتی رو جذب میکنید. حالا این اتفاقات میتونن مثبت باشن. میتونن منفی باشن. این که چی و چطور باشن رو هم بازم ارتعاشات ذهنی شما و توجه های شما مشخص میکنه.

ابتدای صحبت هام توی این مطلب هم گفتم چیزی که تفاوت آقایون رو با هم توی این مورد یعنی جذب دختر خانم مورد علاقشون، مشخص میکنه دقیقا رفتار هاشونه که این رفتار ها از باور و تفکر هر آدم سرچشمه میگیره. در مورد قانون جذب و بحث باور ها، یک بحث خیلی مفصل وجود داره که مطرح کردنش اینجا به صورت کامل خارج از حوصله ی مطالعه هستش. چیزی که الان میخوایم درموردش صحبت کنیم همون ترفند هایی هستش که خیلی از آقایون دانسته و یا ندانسته این خصوصیات رو دارن و این رفتارها و خصوصیاتشون باعث میشه بتونن توی موضوع جذب دختر یا همسر مورد علاقشون موفق باشن.

ترفند های مردان برای جذب زنان

تیتر های این بخش ممکنه در لحظه اول این احساس رو درون شما ایجاد کنه که این مطلب خیلی تخصصی هست و فقط به درد روانشناس ها میخوره اما به هیچ وجه اینطور نیست. کافیه توضیحات هر کدوم از بخش های بعدی رو مطالعه کنید تا در نهایت متوجه بشین که ایراد و مشکل کار شما کجاست و از طرفی چه کارهایی رو هم میتونید انجام بدین تا بهترین نتیجه رو بگیرید. ترفند ها و نکاتی که آقایون برای جذب دختر مورد علاقشون به کار میگیرن عبارت است از :

1.مشخص کنید چه میخواهید

جذب دختر

یکی از نکاتی که خیلی از افراد رعایت نمیکنن و انتظار دارن جذب خوبی هم داشته باشن همین مورده. اغلب افراد وقتی میخوان به مسافرت برن، سعی میکنن مقصدشون رو مشخص کنن و با توجه به اون مقصد و شرایطی که پیش روشون هست، خودشون رو آماده سفر کنن. پس اولین برای رفتن به مسافرت اینه که یک شخص مشخص کنه از بین شهر های مختلف و مناطق دیدنی متفاوت ( کوه و جنگل و دریا و … )کدوم گزینه رو میخواد.

این مورد برای همه چیز باید وجود داشته باشه. حتی توی روابط. شما تا زمانی که ندونید چی میخواین و درک درستی ازش نداشته باشید نمیتونید بهش برسید. برای اینکار یک قلم و کاغذ بردارین و شروع کنید به نوشتن خصوصیات طرف مقابلتون. برای جذب دختر مورد علاقتون باید خصوصیات ظاهری و اخلاقی اون شخص رو مشخص کنید.

با توجه به اطلاعاتی که شما روی کاغذ مینویسید ( به صورت دقیق و کامل )، قطعا تعداد افراد زیادی هستن که با این مواردی که شما میخواین رو دارن. با نوشتن، فکر کردن، تجسم کردن و هر چیزی که اسمش رو بشه توجه کردن گذاشت، شما سیگنال ها و ارتعاش های ذهنی رو در جهت جذب این افرادی که به خصوصیات مورد نظر شما میخورن رو ارسال میکنید.

اگر خودتون با ذهنتون جلوشو نگیرید، روند جذب کار خودشو میکنه و به عینه شما میبینید که با افرادی رو به رو میشین که تا دیروز ندیده بودینشون اما الان سر یک اتاق باهاشون آشنا شدین. نکته جالب اینجاست که اون شخص همون کسیه که شما دنبالش بودین.

نکته ی مهم

نکته ای که وجود داره این هست که نباید این انتظار رو داشته باشید که 100 درصد هر چیزی رو که مینویسید توی یک شخص وجود داشته باشه. مثلا ممکنه یک نفر خودش از نظر وضعیت اجتماعی خیلی پایین باشه اما دنبال جذب کردن کسیه از نظر مالی خیلی خوبه. این اتفاق بعید نیست اما این رو در نظر بگیرید شما با توجه به میزان ارتعاش ذهنیتون جذب میکنید. در واقع اینطور بگیم که شما افرادی رو جذب میکنید که از نظر ذهنی با شما هم ارتعاش باشن.

دقیقا مثل رادیو. ما با زدن دکمه های رادیو کاری میکنیم که روی سیگنال مورد نظر ما قرار بگیره تا بتونه پخشش کنه. فرق ما با رادیو این هست که رادیو فقط گیرندس اما ما هم فرستنده هستیم ( فرستنده ارتعاش ها و سیگنال ها ذهنی ) و هم گیرنده. گیرنده از این نظر که جهان هستی ارتعاش های ارسالی ما رو دریافت میکنه و جواب این ارتعاش ها رو ( طبق قانون سوم نیوتون ) به صورت اتفاقاتی که توی زندگیمون میوفته به ما نشون میده. در واقع ما گیرنده ی اتفاقاتی هستیم که نظر هستی با توجه به ارتعاش های ذهنی ما به ما میده.

2. برهان اجتماعی

برهان اجتماعی به صورت خیلی خلاصه و ساده میشه این : اگر یک سری از افراد یک چیزی رو تایید میکنن و ازش تعریف میکنن پس حتما اون چیز خوب هست. این برعکس هم وجود داره. در واقع تاثیری که فکر یا رفتار دیگران نسبت به یک موضوع یا یک شخص روی ما میزاره رو بهش برهان اجتماعی میگیم.

مثلا فرض کنید یک خانمی با شما رو به رو شده و اولین بار هستش که قراره با شما هم کلام بشه. اون طرف اصلا هیچ برداشتی از شما نداره و نمیدونه که آیا شمایی که رو به روش قرار گرفتی ارزش هم کلام شدن باهاش رو داری یا اینکه نه! اون خانم توی این لحظه برای اینکه بدونه چطور باید با شما رفتار کنه، نگاه میکنه ببینه بقیه با شما چطور رفتار میکنن!

اینکه بقیه چطور رفتار میکنن روی نظر اون دختر خانم هم تاثیر میزاره. به همین خاطره که خیلی از افرادی که توی موضوع جذب دختر مورد علاقشون مشکل دارن، معمولا با افراد دیگه و سایر روابطشون ( حتی با هم جنس های خودشون ) دچار مشکل هستن. اگر شما یک فرد اجتماعی و خوش صحبت باشید میتونید در نهایت توی هر موقعیتی که قرار میگیرید کاری کنید که همه از معاشرت با شما لذت ببرن.

آدم ها تا زمانی که شروع به صحبت نکنن و ارتباط برقرار نکنن، ارزشمند بودنشون و یا ارزشمند نبودنشون در هاله ای از ابهام قرار داره. پس سعی کنید این موضوع رو بیشتر بهش دقت کنید.

نکته ی مهم 

شما میتونید با استفاده از قانون جذب کاری کنید که روابط اجتماعی شما روز به روز بهتر بشه. به شخصه خود من این مشکل رو داشتم. من در گذشته خیلی آدم اجتماعی نبودم و سعی میکردم پشت دیوار و حصاری که برای خودم ساخته بودم قرار بگیرم. چون اونجا احساس امنیت میکردم. اما بعدا متوجه شدم که اگر این حالت رو برطرف نکنم و تبدیل به یک آدم اجتماعی با قدرت ارتباط بالا نشم، نمیتونم توی زندگیم موفق باشم و به مشکل بر میخورم.

یکی از مواردی که از قانون جذب برای داشتنش استفاده کردم دقیقا همین بود. شما از این قانون برای هر چیزی میتونید استفاده کنید. میتونید با استفاده از اون تبدیل به فردی بشین که همه عاشق این هستن که باهاش صحبت کنن. میتونید کاری کنید که مرکز و کانون توجه همه باشین. اون وقت میبینید که چقدر شرایط برای شما تغییر میکنه.

3. واگیر روانی عاطفی

جذب دختر

این مورد خیلی جالبه. احساسات و عواطف شما قابلیت این رو دارن که طرف مقابلتون القا بشن. یعنی چی؟ با توجه به تحقیقات مختلفی که انجام شده، مشخص شده که احساسات و عواطف شما میتونن یکسری از عواطف رو توی شخص دیگه تحریک کنن.

به عبارت دیگه، یک دخت خانم یا یک زن میتونه اون چیزی که شما احساس می‌کنید رو احساس کنه. اگه شما نسبت به چیزی هیجان داشته باشین، اون هم همین احساس هیجان رو تا حدود زیادی تجربه میکنه. این یک قانون قدرتمنده که میتونه علیه خود شما هم استفاده بشه. پس اگر میخواین از این مورد برای جذب دختر مورد علاقتون استفاده کنید دقت کنید.

بزارین یک مثال بزنیم. یک آقا پسری به یک دختر خانمی علاقمند میشه. بنابراین درخواستش رو باهاش مطرح میکنه. اگر زمانی که این درخواست داره مطرح میشه، پسر کمی مضطرب یا عصبی بشه، خجالت بکشه یا یک رفتار اشتباهی داشته باشه، دختر هم همین احساس رو تجربه میکنه. این رو هم بدونید که خانم ها از احساس عصبی بودن، دست و پا چلفتی بودن یا خجالتی بودن متنفرن.

برعکس این موضوع هم هست و شما میتونید از این روش به نفع خودتون استفاده کنید. شما میتونید با القای حس جذاب بودن خودتون و تسلط کاملتون روی کلمات و همینطور القای حس علاقتون و ارزشی که براتون داره، اون شخص رو به سمت خودتون جذب کنید.

نکته ی مهم

این مورد هم اتفاقا با قانون جذب همسو و مرتبط هست. افرادی که عزت نفس و اعتماد به نفس بالایی دارن، خیلی خیلی کم پیش میاد که توی روابطشون دچار مشکل بشن. حتی توی صحبت کردن با طرف مقابلشون هم هیچ مشکلی ندارن چون ارزش خودشون رو خیلی بالا میبینن و از نه شنیدن نمیترسن.

از طرفی همین عزت نفس و اعتماد به نفس بالا حالتی رو براشون به وجود میاره که خیلی روی خودشون مسلط هستن و به راحتی ذهنشون بهترین کلمات و واژه ها رو درکنارهم میچینه. حرکات بدنشون و در اصطلاح زبان بدنشون هم به خاطر عزت نفس و اعتماد به نفس بالا، در بهترین حالت خودش قرار میگیره. و همه اینها رو شما میتونید با استفاده از قانون جذب به سمت خودتون جذب کنید. تنها کاری که باید بکنید این هست که عزت نفس و اعتماد به نفس بالا رو جذب کنید که این رو در دوره به صورت کامل در موردش صحبت کردم و تمرین های زیادی رو هم براتون دادم.

4. لطفا کمیاب و منحصر به فرد باشید

تیتر این بخش مطمعنا خیلی توجهتون رو جلب میکنه. توی مجله روانشناسی کاربردی اومده که از نظر انسان‌ها، اشیاء نادر و کمیاب از ارزش بالاتری نسبت به اشیائی که به وفور یافت میشن برخوردارن. البته این مورد کاملا بدیهی هست. دلیل گرون بودن طلا و خیلی از چیزهایی که الان توی این جهان قیمت بالایی دارن هم همین مورده. شاید جالب باشه براتون اگر بدونید که این قضیه برای انسان ها هم وجود داره و شما از همین اصل میتونید برای جذب دختر مورد علاقتون استفاده کنید.

آقا پسر هایی که همیشه قابل دسترسی هستن و از سایر جنبه های زندگیشون میزنن تا به یک دختر خانم نشون بدن که دوستش دارن در واقع دارن مسیر رو اشتباه میرن. شما باید یک حد اعتدال رو رعایت کنید. باید دقیقا روی یک مرز بین توجه کردن و بیتوجهی حرکت کنید. شاید شما علاقه ی فوق العاده زیادی به شخص مورد نظرتون داشته باشید، اما این علاقه نباید کاری کنه که شما از خودتون رفتاری نشون بدین که اون شخص رو زده کنه.

اینطور نیست …؟

اگر بین جمعیت پسر های مجرد نگاه کنیم، تقریبا بیشتر اونها دوست دارن برای کسی که بهش علاقه دارن بیشترین کاری که میتونن رو انجام بدن. اگر شما میخواید خاص به نظر برسید بهتر نیست به بقیه موارد زندگیتون توجه کنید؟ مثلا کمی به خودتون برسید و ورزش کنید. اگر علاقه دارین، موسیقی  کار کنید. توی روابطتون تجدید نظر کنید. با افرادی نشست و برخواست کنید که از نظر بقیه آدم های خاصی هستن. این میتونه توی دانشگاه و هرجای دیگه ای باشه.

اگر به کار کردن علاقه دارین، سعی کنید بیزینس خودتون رو راه اندازی کنید. این طور موارد در کنار به اندازه توجه نشون دادن و ابراز علاقه کردن به طرف مقابل نشون میده که شما آدم ارزشمندی هستین که با بقیه تفاوت داره.

5.شما کسی رو جذب میکنید که بهتون بیاد

جذب دختر

این جمله رو همیشه به یاد داشته باشید. مردم انتظار دارن کسی رو که میخوان رو جذب کنن و اتفاقاً برای اون شخص هم طبق آیتم شماره یک شروع به نوشتن خصوصیات مختلف میکنن. نکته ای که وجود داره این هست که برای جذب دختر مورد علاقتون و در کل جذب یک دسته مشخص از انسان ها با خصوصیاتی که شما مورد نظرتون هست، باید خودتون رو با اونها هم ارتعاش کنید.

از قدیم گفتن از هر دستی بدی، از همون دستم پس میگیری. بنابراین، اگه آدم بدبینی باشی و یک سری حرفها مثل این جمله : “دختر پسر خوب دیگه وجود نداره. مملکت خراب شده!” رو به کار ببری، اتفاقا افرادی سر راهت قرار میگیرن که به طرز فکر شما میان. اینو آویزه گوشتون کنید : « شما نه‌تنها باید به اون چیزی که می‌خواید فکر کنید، بلکه باید اونو زندگی  هم کنید.».

اگر میخواین کسی رو جذب کنید که آدم راستگو و صادقی هست، اول باید خودتون همچین آدمی باشید. اینطوری به معنی واقعی کلمه شما میتونید یک فرد هم ارتعاش با خودتون رو جذب کنید. این نیست که یکی خودش آدم دروغگویی باشه بعد بشینه با تجسم کردن و فکر کردن مثبت آدمی رو جذب کنه که راستگو هست. اگر این کار روانجام بده و بتونه هم، مطمئن باشید بعد از یک مدت اون طرف دیگه کنارش نمیمونه.

پس ویژگی هایی رو که از نظر اخلاقی توی لیستتون نوشتین رو سعی کنید اول برای خودتون به کار ببرید. اون دسته از ویژگی های ظاهری رو هم که میشه رعایت کنید رو هم برای خودتون به کار ببرید. مثلا اگر خوشبو یا خوشپوش بودن طرف مقابل براتون مهمه ، اول خودتون به ظاهرتون اهمیت بدین. اگر میخواین از نظر جسمی اندام متناسبی داشته باشه، اول خودتون به اندامتون بها بدین.

6. عزت نفس  و اعتماد به نفس، کلید اصلی موفقیت

یکی از نکاتی که خیلی خیلی مهمه عزت نفس و اعتماد به نفسه که توی دوره جادوی جذب خیلی کامل درموردش صحبت کردم. عزت نفس یعنی اینکه شما چقدر خودتو دوست داری و برای خودت احترام قائلی. اعتماد به نفس هم یعنی چقدر به خودت و توانایی هات اعتماد داری.

اگر کسی عزت نفس نداشته باشه، نمیتونه در نهایت کسی دیگه رو دوست داشته باشه. این ساده ترین قانونیه که وجود داره. چطور از آدمی که نمیتونه کاری برای خودش بکنه باید انتظار داشته باشیم برای دیگران کاری بکنه؟ چطور ممکنه کسی که توانایی های خودش رو نمیبینه و به نکات مثبت خودش توجه نمیکنه، به دیگران اهمیت بده و نکات مثبتشون رو ببینه و به نکات منفیشون اهمیت نده؟

نکته بعدی این هست که خانم ها و در کل انسان ها از جذب افرادی میشن که اعتماد به نفس بالایی دارن. توی یک جمع دوستانه همیشه اونی توی کانون توجه قرار داره که اعتماد به نفس و عزت نفس بالاتری داره. بنابراین برای جذب دختر مورد علاقتون باید اعتماد به نفستون رو بالا ببرید. بالا بردن اعتماد به نفس هم راه های مختلفی داره که یکی از مهم ترین هاش بیشتر کردن اطلاعات هست.

هر چقدر که شما نسبت به جنس مخالف از نظر اینکه چه روحیه ای دارن، چه چیزهایی رو دوست دارن و چه چیزهایی براشون ناراحت کنندس اطلاعات کسب کنید در نهایت میتونید با اعتماد به نفس بالاتری وارد صحبت و رابطه بشید. درکل عزت نفس و اعتماد به نفس یکی از مهم ترین آیتم ها در خصوص قانون جذب روابط و جذب جنس مخالف هست که توی دوره جادوی جذب، خیلی کامل در موردش صحبت شده.

7. برای جذب دختر مورد علاقه تان، لطفا باور کنید …

جذب دختر

لطفا باور کنید. چه چیزی رو ؟ اینکه به اندازه کافی ارزشمند و خوب هستین! باور شما مثل یه آینس که بازتابش میوفته روی افراد دیگه. یعنی چی؟ شما رفتاری رو نسبت به خودتون از دیگران میبینید که از باور خودتون سرچشمه میگیره. مثلا اگر من فکر میکنم که آدم نا کارآمدی هستم، دیگران هم همینطور راجع به من فکر خواهند کرد. البته این نکته رو هم فراموش نکنید که این دو مورد یعنی رفتار و دیدگاه دیگران نسبت به ما و باور ما هردوشون روی هم تاثیر میزارن.

بعضی ها هستن به خاطر حرف ها و تمسخر و سرکوفت دیگران ( یا خانوادشون ) کم کم به این باور میرسن که خوب نیستن. همین توی ذهنشون تبدیل به یک باور میشه و در این صورت اونها این موضوع رو قبول میکنن. وقتی کسی چیزی رو قبول کرد طوری عمل میکنه که اون رو به دیگران نشون بده. در واقع ما آدم ها ماشین اثبات باور هامون هستیم.

لطفا دقت کنید

جذب کردن دختر و زن مورد علاقتون، به  « پول » ، « ماشین » ، « خونه » ، « زیبایی » یا حتی « جایگاه اجتماعی » ارتباطی نداره. شاید اینها تاثیر گذار باشن اما این رو در نظر بگیرید که شما میخواین یک نفر شما رو برای خودتون بخواد! نه آپشن هاتون.

اگر شما وضعیت مالی خیلی خوبی داشته باشین، ممکنه افراد زیادی به شما علاقه نشون بدن اما واقعا کدومشون شما رو به خاطر وجود و ارزش خودتون میخواد؟ بنابراین باید در قدم اول باور کنید که شما انسان ارزشمندی هستین که هر کسی دلش میخواد باهاش ارتباط داشته باشه. البته اینطور نباید باشه که رفتار دیگران روی شما تاثیر بزاره. شما واقعا باید باور کنید.

اگر این موضوع تبدیل به باور قبلی شد، توی شرایطی که یک سری افراد با شما بد رفتار میکنن و یا نسبت بهتون واکنش مثبتی نشون نمیدن، شما به خودتون سرکوفت نمیزنید. بالعکس، به خودتون میگین اون طرف شاید ارزش منو نمیدونه، من که خودم میدونم. این مورد با مورد قبلی یعنی بالا بودن اعتماد به نفس و عزت نفس مرتبط هست. کسی که اعتماد به نفس بالا و عزت نفس بالایی داره، در واقع به این باور رسیده که ارزشمنده.

این کار رو انجام بدین

مهم‌ترین تغییری که هر مردی برای برقراری ارتباط با زن‌ها باید توی خودش ایجاد کنه، تغییر باورهاش در مورد خودش هست. شما چطور باید این کار رو انجام بدین؟ میتونید از خود بپرسید “چرا خانم های زیبا اینقدر مجذوب من میشن؟

نیازی نیست به این سوال جواب بدین.  فقط این سوال رو از خودتون بپرسید و اجازه بدین ضمیر ناخودآگاهتون دنبال جواب بگرده. این کار به تخریب اون دسته از باورهای قدیمی که به شما میگن :« شما از چشم خانم ها جذاب نیستید »، کمک می‌کنه. علاوه بر این ، باورهاتون در مورد اینکه شما برای خانم ها جذاب هستید رو نیز هم تقویت میکنه.

8. از غریزه و واقعیتتان فرار نکنید

یک سری از آقایون هستن که علاوه بر اینکه احساس میکنن به اندازه کافی خوب نیستن، یاد گرفته‌اند که غریزه جنسی خودشون را هم از خانم ها مخفی کنن. البته این خیلی طبیعیه اما راه اشتباهیه! این دسته از آقایون از اینکه مثل افرادی به نظر برسن که « از رابطه فقط دنبال روابط جنسی » هستن، میترسن. این کار باعث میشه که رابطه ی این دسته از مرد ها با خانم ها به شکل دوستی خواهر برادری تبدیل بشه. این در صورتی هست که آقا دنبال رابطه ی عاطفی هست نه چیز دیگه.

این مدل آقایون باید اجازه بدن خانم ها اونارو به شکل افرادی با نیاز جنسی ببینن. یادتون باشه که خانم اون تصوری که شاید خیلی ها بکنن نیستن. بعضی ها این طور فکر میکنن که خانم ها خیلی ظریف و شکنندن. نه اینطور نیست.

اونها هم موجوداتی هستن که توی جسمشون هورمون های مختلف رو دارن و البته روحشون هم نیاز به عشق داره. نیاز جنسی هم در بدن خانم ها وجود داره و این یک چیز خیلی طبیعی هست. اینکه یک نفر فقط از رابطه این رو بخواد اصلا کار درستی نیست اما یادتون نره خیلی از احساسات درونی ما از هورمون های بدنمون نشات میگیرن.

بنابراین از اینکه این مدل نسبت به شما فکر بشه نترسید و دیگه هم به این جمله و این موضوع توجه نشون ندین. اگر اینطور فکر کردین و این تبدیل به باور شد دائما شما جذبش میکنید و اتفاقا دیگران همین فکری که شما دوست ندارین رو درموردتون میکنن. اگر به کسی علاقه دارین، احساستون رو بدون هیچ ترسی باهاش در میون بزارین.

9. برای جذب دختر مورد علاقه تان، خوب ظاهر شوید

جذب دختر

پوشیدن لباس متناسب فقط به معنی استفاده از آخرین مدل های روز بازار نیست. در واقع ، پوشیدن لباس متناسب  میتونه دو تا معنی داشته باشه:

لباسی بپوشید که به معنی واقعی کلمه مناسب شما باشه!

پوشیدن لباس مناسب در اصل نُه دهم از خوب لباس پوشیدن هست. بعضی از آقایون نمیدونن چه لباسی براشون “مناسب” هست. اگر شما هم این مشکل رو دارین سعی کنید از تصاویر توی اینترنت با توجه به سن و موقعیت اجتماعیتون الهام بگیرید.

باید توی لباسی که میپوشید احساس راحتی داشته باشید

یک دهم از خوب لباس پوشیدن، پوشیدنِ لباسیه که اون را دوست داشته باشید، احساس خوبی به شما بدهد و نشون دهنده ی شخصیتتون باشه. هر مردی سبک خاصی برای لباس پوشیدن داره. چیزی که اهمیت داره اینه که لباس نشون دهنده ی شخصیت شماست و ظاهر شما اولین چیزیه که باعث میشه دیگران یک برداشت کلی نسبت به شما بکنن.

10. یک قدم به سمت جلو

اجازه بدین یک نکته ای رو همین جا بهتون بگم. خانم ها از اینکه ببینن یک مرد تردید داره و اقدامی نمیکنه، بدشون میاد و این اصلا براشون جذب نیست. اگر فکر میکنید به یک خانوم علاقه مند هستید، بهتره این احساستون رو خیلی مودبانه باهاش مطرح کنید.

ماتوی قانون جذب میگیم یک بخشی از یک اتفاق خوب حاصل افکار مثبت و توجه های مثبت ما هستش. بخشیش هم که خیلی خیلی کمه برمیگرده به کار فیزیکی ما. زمانی که شما روی افکار و باور ها و ارتعاشات ذهنیتون کار کردین، قدم بعدش اینه که برید و با کسی که میخواین صحبت کنید.

صحبت کردن با خانم ها نیاز به اعتماد به نفس داره.  اینجا دوباره موضوع اعتماد به نفس مطرح شد. شما اگر اعتماد به نفس و عزت نفس در وجودتون رشد کنه خود به خود توی خیلی از مسائل رشد میکنید و اتفاقا جذب هایی رو توی زندگیتون خواهید داشت که شاید الان براتون قابل باور نباشه.

نکته ی مهم

اینو من خیلی شنیدم و میشنوم که مثلا میگن: « ما توی روابطمون اعتماد به نفس نداریم اما توی یه کار دیگمون خیلی اعتماد به نفس داریم! ». این حرف کاملاً اشتباهه. به هیچ وجه چنین چیزی وجود نداره که یک نفر توی یک کار اعتماد به نفس یا عزت نفس داشته باشه و برای کار دیگه نه. شما یا دارین یا  ندارین. به همین خاطر هست که گفتم باید سعی کنید توی وجودتون اعتماد به نفس رو رشد بدین. این یعنی همیشه میتونید برای هر چیزی ازش بهره بگیرید.

11. برای جذب دختر مورد علاقه تان گوشهایتان را آماده شنیدن کنید

جذب دختر

گفتیم یکی از ورودی های بدن ما گوش های ما هست. این مورد برای خانم ها توی روابطشون خیلی خیلی اهمیت داره. خانم ها دوست دارن طرف مقابلشون به حرف هاشون گوش بده ( دقت کنید نگفتم حرفا رو بشنوه، گفتم گوش بده، اینا با هم فرق میکنن ).

به حرف هایی که باهاتون زده میشه کاملا توجه کنید. توی چشم های طرف مقابل نگاه کنید و با حرکت سر و یا گفتن یک سری کلمات نشون بدین که دارین به حرف هاش خوب دقت میکنید. این کار واقعا خیلی سخت نیست، اما خیلی از آقایون متاسفانه انجامش نمیدن. اگر بتوید این کار رو انجام بدین، ملاقات خوبی در انتظارتونه.

12. فرمان رابطه ی عاطفی را خودتون بگیرید

یکی دیگه از ویژگی‌های مورد علاقه خانم ها که به اتفاقا خیلی راحت میشه اثباتش کرد، قدرت مدیریت و رهبری هست. زن ها و دختر خانم ها، آقایونی رو دوست دارن که  هدایت و رهبری  کامل زندگی و کارها دستشون باشه و روی زندگی مسلط باشن. زمانی که یک مرد مسئولیتِ هدایت و رهبری رو به عهده میگیره، در حقیقت فرصتی به زن میده تا راحت بشینه، استراحت کنه و لذت ببره.

بهترین زمان برای اثبات قدرت مدیریت، زمانیه که می‌خواهید رابطه رو تا مرحله بعد پیش ببرید. به جای این که منتظر بمونید تا زن یا دختر خانم حرکت اول رو انجام بده ، (یا مثلا بخواین بهش بفهمونید که نوبت اونه که  یک کاری رو انجام بده)، خودتون شجاعت به خرج بدین و چیزی که میخواین رو مطرح کنید.

اجازه بدین طرف مقابل بفهمه که دوستش دارین یا میخواین باهاش بیشتر آشنا بشین و ازدواج کنید. توی این مرحله برای جذب دختر خانم ها هیچ رمز و رازی وجود نداره، فقط باید شجاع باشین و اونچیزی که توی ذهنتون هست رو با قدرت و بدون شک و تردید بیان کنید.

اگر بدون احساس خجالت، برای بدست آوردن اون چیزی که دوست دارین تلاش کنید، اون قدرت مدیرت و رهبری که برای خانم ها خیلی قابل احترام هست رو هم اثبات میکیند و این یعنی یک نکته ی مثبت که شما توی ذهن طرف مقابلتون کاشتین.

13. جذب دختر ( زن ) متولد ماه …

جذب دختر

همونطور که میدونید خانم هایی که توی ماه های متفاوت به دنیا میان، اخلاق های مختلفی رو هم دارن و میشه گفت اون هایی که توی یک ماه به دنیا میان، یک سری از اخلاقاشون مشترک هست. اگر توی اینترنت سرچ کنید میتونید خصوصیات اخلاقی خانم های متولد ماه های مختلف رو در بیارید.

برای جذب دختر خانمی که متولد یک ماه مشخص مثل تیرماه یا مهر ماه باشه، میتونید توی اون لیستی که از خصوصیات طرف مقابل مینویسید، این خصوصیات اخلاقی رو هم درج کنید و توی تصویر سازی ذهنیتون هم فردی با این خصوصیات اخلاقی رو مجسم کنید.

رضا بهمنیان | مدیر مجموعه فکرتو

فکرِ تو، زندگی تو رو میسازه! این شعار نیست، واقعیته. من رضا بهمنیان به همراه تیم قدرتمند فکر تو هستیم تا شما رو با یکی از قدرتمندترین قوانین جهان، یعنی قانون جذب آشنا کنیم . بعد از چندین سال تحقیق و بررسی درمورد این قانون ، تصمیم گرفتیم تا همونطور که خود ما از این قانون استفاده کرده و همچنان میکنیم، به شما هم به صورت کامل آموزش بدیم و همه ی اطلاعات و تمرینات رو در اختیارتون قرار بدیم تا بتونید بهترین نتایج رو مثل سایر اعضای خانواده ی فکر تو بدست بیارید.

نوشته های مشابه

یک پاسخ بنویسید

avatar
  مشترک شدن  
اطلاع رسانی کن
دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن